W Jasielskim Domu Kultury odbył się koncert finałowy drugiej edycji talent show "Talenciaki".
W niedzielę (18 czerwca) w sali widowiskowej JDK odbył się koncert finałowy drugiej edycji talent show "Talenciaki", w której zaprezentowało się osiem osób wyłonionych w drodze eliminacji.
Taniec, akrobatyka, śpiew i recytacja takimi talentami pochwalili się uczestnicy w specjalnie dla nich przygotowanej oprawie scenicznej.

Dla niektórych był to pierwszy występ na scenie przed tak dużą publicznością, dlatego emocje było widać w każdym występie, nieważne czy był to energiczny taniec czy spokojny i liryczny śpiew.

koncert Talenciaków w Jaśle

Koncert finałowy rozpoczął się pokazem akrobatycznym Liwii Gałuszki - Super Talenciaka I edycji, następnie wszyscy zebrani zobaczyli 8 prezentacji tegorocznych talenciaków: Milena Szańca zaczęła mocną hip hopową choreografią, następnie w klimatyczny nastrój wprowadził nas Damian Górecki, który zaśpiewał piosenkę "4:30" Dawida Podsiadło. Kolejna uczestniczka Paulina Gadzała zaprezentowała własną choreografię taneczną połączoną z elementami akrobatyki, po niej na scenę wkroczył recytator - Antoni Bęben, który we włoskim stylu powiedział wiersz W. Chotomskiej "Makaron".

Na ludowo w Trzcinicy
Jako następna zaprezentowała się Lena Kosiba, grającą na ukulele. Piosenką "Dziś późno pójdę spać" zespołu Kwiat Jabłoni, wprowadziła widzów w bardzo nostalgiczny klimat. Później wystąpił Kamil Bazan - tancerz hip hop, który wcielił się w rolę gwiazdy sportu. Kolejna uczestniczka, Karolina Zajdel zaśpiewała piosenkę Lany Del Rey "Young and beautiful" a na zakończenie Maria Styczyńska zaprezentowała widowiskowy układ akrobatyczny. Talenciakom na scenie towarzyszyli: zespół R-Revolution, Małgorzata Janik, Kacper Nowicki, Jakub Michałowski, Alicja Michnal i Emilia Praszek.

Publiczność zgromadzona na koncercie również tym razem miała okazję zagłosować na Super Talenciaka II edycji, którym została akrobatyczka Marysia Styczyńska.

koncert Talenciaków w Jaśl

Wszyscy uczestnicy dostarczyli zebranym wielu emocji i doznań artystycznych ale przede wszystkim zaprezentowali swoje talenty najlepiej jak mogli.

Koncert poprowadzili Zuzanna Bernacka i Wojciech Knapik. Upominki dla uczestników przygotowała firma Dream Roots Wiktora Dębskiego z Dębowca.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.