Jasło to Ty - baner ze zdjęciami mieszkańców już powstał.
Fotografie jaślan, którzy w ostatni wakacyjny weekend wzięli udział w akcji robienia sobie zdjęć na jasielskim rynku, można już oglądać. Projekt graficzny przedstawiający ułożone ze zdjęć serce i napis “Jasło - moje miasto, mój dom" znajduje się na banerze ustawionym na skwerku w zachodniej pierzei rynku.

Przez dwa dni (26 i 27 sierpnia) na jasielskim rynku chętni jaślanie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i w ten sposób pokazać, że każdy z mieszkańców jest częścią miasta, kształtuje je i ma na nie wpływ, a Jasło jest miejscem, w którym pracujemy, uczymy się i żyjemy.

Zakład Karny w Jaśle. Akt erekcyjny podpisany, kamień węgielny wmurowany
Z wykonanych zdjęć powstał projekt przedstawiający serce oraz napis "Jasło" z dopiskiem - moje miasto, mój dom. Baner będzie zdobił to miejsce do okresu świątecznego. Natomiast każdy, kto chciałby posiadać w swoich zbiorach ten projekt graficzny może go sobie pobrać z oficjalnej strony projektu "Jasło - moje miasto, mój dom": um.jaslo.pl

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.