Karolina Polak, reprezentująca Jasielski Dom Kultury, zajęła II miejsce podczas 28. edycji Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" w Tarnobrzegu.
Karolina Polak, solistka Jasielskiego Domu Kultury zdobyła II miejsce w swojej (trzeciej) kategorii wiekowej, w 28. Konkursie Piosenki "Wygraj Sukces", organizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury.

Wokalistkę przygotowali: Ewa Grzebień, jej opiekunka artystyczna oraz Wojciech Nowicki, instruktor muzyczny. Podczas koncertu finałowego, który odbył się 7 października br. w TDK, Karolina wystąpiła z piosenką "Nieobecni", z tekstem Jonasza Kofty i muzyką Janusza Strobla oraz własnym akompaniamentem.

Kolejne sukcesy Karoliny Polak
Do konkursu, który rozpoczął się w kwietniu br. i składał się z trzech etapów, zgłosiło się ponad 900 uczestników z 16 ośrodków kultury w kraju. Z Jasielskiego Domu Kultury, oprócz Karoliny, swoich sił próbowały jeszcze: Kinga Krygowska i Kornelia Gotfryd. Ta druga, w eliminacjach regionalnych (maj br.) otrzymała wyróżnienie, zaś do finału zakwalifikowała się Karolina Polak.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.