Nagrody oraz podziękowania dla dyrektorów i wicedyrektorów za działania podejmowane w zakresie rozwoju poszczególnych szkół w gminie Skołyszyn.
W dniu 12 października w sali wystawowej Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbyło się okolicznościowe spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Wójt Bogusław Kręcisz wraz ze swoim Zastępcą Pawłem Gutkowskim i Skarbnikiem Jackiem Kędziorem wręczyli nagrody oraz podziękowali Dyrektorom i Wicedyrektorom za działania podejmowane w zakresie rozwoju poszczególnych szkół, w tym za osiągane wysokie wyniki nauczania i wychowania.

Nagrodę Wójta Gminy Skołyszyn otrzymali: Łucja Biernacka - dyrektor Szkoły Podstawowej w Jabłonicy, Katarzyna Czerkowicz - dyrektor Szkoły Podstawowej w Bączalu Dolnym, Bożena Frużyńska - po. dyrektora Szkoły Podstawowej w Kunowej, Magdalena Dranka - Żywiec - dyrektor Szkoły Podstawowej w Harklowej, Hubert Hasiak - dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie, Jakub Stanisławczuk - zastępca dyrektora Zespołu Sz kół Publicznych w Skołyszynie, Elżbieta Madej - dyrektor Szkoły Podstawowej w Lisowie, Krystyna Majka - dyrektor Szkoły Podstawowej w Przysiekach, Katarzyna Pyzik - dyrektor Szkoły Podstawowej w Święcanach, Grzegorz Piotrowski - zastępca dyrektora Szkoły Podstawowej w Święcanach.

- Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim Dyrektorom i Nauczycielom tworzącym znakomitą kadrę dydaktyczną oraz Personelowi pomocniczemu szkół, najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów i zadowolenia w pracy zawodowej, a także w życiu osobistym. Kierujemy do Państwa wyrazy najwyższego uznania dla Waszych kompetencji, a przede wszystkim serdeczne podziękowania za istotny wkład w rozwój naszych dzieci i młodzieży szkolnej - Gmina Skołyszyn.

50 lat razem. Złote Gody w Gminie Skołyszyn
W gminie Skołyszyn działa siedem szkół podstawowych, których organem prowadzącym jest samorząd. Są to placówki oświatowe w Bączalu Dolnym, Harklowej, Jabłonicy, Kunowej, Lisowie, Przysiekach i Święcanach oraz Zespół Szkół w Skołyszynie (Przedszkole Publiczne i Szkoła Podstawowa).

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.