Teatr Antrakt, działający przy Jasielskim Domu Kultury przeniósł jasielską publiczność w niezapomniany świat, pełen uśmiechu i radości.
Czasy dwudziestolecia międzywojennego wpisują się w bogatą historię polskiej muzyki i kabaretu. Piosenki powstałe w tamtym okresie utożsamiono ze znanymi skeczami kabaretowymi, które do dzisiaj dostarczają widzom solidną dawkę śmiechu i dobrego humoru.

spektakl w JDK

Teatr Antrakt, działający przy Jasielskim Domu Kultury przeniósł jasielską publiczność w niezapomniany świat, pełen uśmiechu i radości. Tętniący lekkim i humorystycznym słowem spektakl pt. "Powróćmy jak za dawnych lat…", zyskał spore uznanie wśród widzów.

- To była rzeczywiście przezabawna sztuka. Czasem trzeba oderwać się od codziennych zmartwień i obowiązków. Chwile radości też są człowiekowi potrzebne - podkreśliła pani Maria, jaślanka.
Publiczność miała okazję zobaczyć zabawne skecze i usłyszeć najpiękniejsze polskie piosenki.
- Ten spektakl rozbawił mnie do łez. Kiedy usłyszałam piosenkę Mieczysława Fogga "Jesienne róże" i "Wspomnij mnie" Sławy Przybylskiej, to miałam ciarki na ciele. Ponadto, urzekła mnie piękna dekoracja, która oddawała klimat tamtych czasów - powiedziała 20-letnia Laura.

spektakl w JDK

Po spektaklu aktorzy przez chwilę pozostali do dyspozycji widzów. W radosnej atmosferze robiono pamiątkowe zdjęcia, a także składano serdeczne podziękowania i gratulacje.
Reżyserem widowiska był Jacek Buczyński, instruktor teatru dla dorosłych. Aktorom przy fortepianie towarzyszyła Ewa Grzebień, instruktor śpiewu. Dekorację sceniczną przygotowali: Anna Brożyna, instruktor ds. plastyki i Tomasz Olbrot.
Spektakl został wystawiony 27 października br., w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.