Robert Janowski spotkał się ze swoimi sympatykami w ramach projektu Okamgnienie - wrażliwi na czytanie! w jasielskiej bibliotece.
Piosenkarz, aktor, poeta znany z ekranów telewizyjnych oraz popularnego musicalu "Metro" spotykał się 7 listopada ze swoimi sympatykami w ramach projektu Okamgnienie - wrażliwi na czytanie! realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle.

spotkanie z Janowskim w Jaśle

Osią spotkania stała się rozmowa podyktowana książką "Przypadki" stanowiącą wywiad-rzekę, w której to Robert Janowski odkrywa przed czytelnikami tajniki swoich początków, ukazuje ścieżkę życiowo-zawodową. Odbiorców niewątpliwie zelektryzowały liczne epizody życiowe z jakimi przyszło zetknąć się artyście. Ścieżka zawodowa, o której opowiedział okazała się wyznaczona wskutek sekwencji podejmowanych decyzji, spotkań z ludźmi, podjętego ryzyka.

Sympatycy Roberta Janowskiego wysłuchali także utworów poetyckich autora, pochodzących z jego ostatniego tomiku poezji "Anioły". Subtelne frazy pobudziły do rozmowy na temat tego, jakie wydarzenia, motywy czy teksty nadają formę jego twórczości.

Pary z Jasła świętowały Złote Gody. Były życzenia i medale

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.