Przy obelisku w Ożennej złożono kwiaty wspominając tym samym śp. Vladimira Kozaka byłego Dyrektora Zarządu Dróg Województwa Preszowskiego.
W dniu 10 listopada w siódmą rocznicę śmierci Vladimira Kozaka Adam Pawluś - Starosta Jasielski spotkał się na granicy Polsko - Słowackiej z przedstawicielami władz samorządowych z Preszowa, aby złożyć kwiaty przy obelisku w Ożennej, wspominając tym samym śp. Vladimira Kozaka byłego Dyrektora Zarządu Dróg Województwa Preszowskiego.

Powiat Jasielski we współpracy z administracją reprezentowaną przez byłego dyrektora Vladimira Kozaka zrealizował wiele projektów takich jak przejazd przez granicę do Niznej Polianki, który miał niezwykłe znaczenie dla rozwoju Powiatu Jasielskiego i w radykalny sposób poprawił dostępność komunikacyjną miejscowości przy drodze powiatowej Krosno - Toki oraz przy drogach powiatowych Jasło - Dębowiec - Folusz i Dębowiec - Kopaniny.

obelisk w Ożennej

- Szkoda, że dzisiaj spotykamy się w warunkach, w których na granicy musi być barykada, która może dzieli fizycznie Nasze kraje, ale nie dzieli Naszych wzajemnych relacji i mam nadzieję, że nadal będziemy budować wspólną przyszłość i działać dla dobra społeczności polskiej i słowackiej.

Gospodarz Powiatu przypomniał i podkreślił, że profesjonalizm i ogromne zaangażowanie śp. Dyrektora Vladimira Kozaka sprawiły, że wspólne projekty zawsze uzyskiwały wysoką punktację
i mogły być realizowane.

Przedstawiciel delegacji Słowackiej również podziękował Adamowi Pawlusiowi za owocną współpracę podczas realizacji wspólnych zadań oraz wyraził chęci na jej kontynuację.

W wydarzeniu wzięli udział goście zarówno ze strony polskiej jak i słowackiej.

II Bieg Narciarski "Śnieżna Ożenna" o Puchar Starosty Jasielskiego

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.