Jubileusz 50-lecia zawarcia małżeństwa świętowały pary z Gminy Krempna.
W dniu 27 października w Urzędzie Gminy w Krempnej odbył się Jubileusz 50-lecia zawarcia małżeństwa. Złote Gody świętowało pięć par małżeńskich z terenu Gminy Krempna.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Krempnej koncelebrowaną przez ks. Roberta Bieleckiego proboszcza parafii Krempna.

Złote Gody w Gminie Krempna

Następnie na sali widowiskowej w Urzędzie Gminy w Krempnej odbyła się uroczystość wręczania medali Jubilatom. Uroczystość prowadziła Magdalena Mroczka - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Krempnej.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali Państwo:
1. Krystyna i Czesław Przybyłowscy
2. Anna i Andrzej Daniło
3. Stefania i Augustyn Mikrut
4. Małgorzata i Andrzej Kasprzak
5. Halina i Bronisław Pieknik

pary z gminy Krempna

Ze względów osobistych, nie wszystkie odznaczone przez Prezydenta pary mogły uczestniczyć w tegorocznym spotkaniu.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczył Kazimierz Miśkowicz - Wójt Gminy Krempna w asyście Wiesława Kmiecika - Przewodniczącego Rady Gminy Krempna, Katarzyny Maciejczyk - Zastępcy Wójta i Sekretarza Gminy oraz Magdaleny Mroczka - Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Krempnej. W uroczystości uczestniczyli również Urszula Delimat - Skarbnik Gminy oraz radni i sołtysi z Kotani, Świątkowej Wielkiej, Krempnej, Polan i Myscowej.

złote gody w Krempnej

Podczas uroczystości odbył się występ artystyczny przygotowany przez Irenę Ziemba - Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Krempnej oraz młodzież szkolną.

50 lat razem. Złote Gody w Gminie Skołyszyn

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.