Policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali 8 kierujących, którzy stracili prawo jazdy. Rekordzista poruszał się z prędkością 136 km/h.
Od piątku do niedzieli funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle przy użyciu nieoznakowanego radiowozu wyposażonego w wideorejestrator oraz przy pomocy ręcznych mierników prędkości kontrolowali prędkość, z jaką poruszali się kierujący, głównie na drogach krajowych oraz wojewódzkich powiatu jasielskiego.

W piątek po godz. 17.30 w Nowym Żmigrodzie na ul. Dukielskiej niechlubny rekordzista kierując swoim bmw przekroczył dopuszczalną prędkość o 86 km./h. 48-latek został ukarany mandatem w kwocie 2500 zł oraz 15 punktami karnymi.

Pijany pirat drogowy w audi
Natomiast w sobotę po godz. 17 w Siepietnicy, 24-letni kierowca audi poruszał się z prędkością 102 km/h, w miejscu, gdzie limit wynosi 50 km/h. Z racji tego, że mężczyzna drugi raz w ostatnim czasie przekroczył prędkość o więcej niż 30 km/h, został on ukarany mandatem w kwocie aż 3000 zł, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych.

W ubiegły weekend policjanci ujawnili w sumie 8 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Każdy z nich został ukarany wysokim mandatem oraz punktami karnymi. Ponadto każdemu z tych kierujących mundurowi zatrzymali prawo jazdy na okres 3 miesięcy.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.