W trzech szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Jasło utworzono nowoczesne pracownie informatyczne.
Na każdą z pracowni przeznaczono z budżetu miejskiego po 80 tysięcy złotych. Uczniowie po powrocie do nauki stacjonarnej, będą mogli w ramach zajęć korzystać z nowoczesnego sprzętu komputerowego.

Jasło. Nowoczesne pracownie informatyczne czekają na uczniów
Pracownia informatyczna w SP nr 1 w Jaśle.

- Od lat stawiamy na edukację młodych ludzi, bo to najcenniejsza inwestycja, która zawsze przynosi efekty. Chcemy, by nasze placówki stwarzały jak najlepsze możliwości rozwoju naszych najmłodszych mieszkańców, stąd też stale wyposażamy je w sprzęt, który będzie zachęcał do poszerzania wiedzy – powiedziała Elwira Musiałowicz-Czech, zastępca burmistrza Jasła.

Jasło. Nowoczesne pracownie informatyczne czekają na uczniów
Pracownia informatyczna w SP nr 2 w Jaśle.

Nowe pracownie pojawiły się w Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Piotra Skargi), w Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Tadeusza Czackiego) oraz w Szkole Podstawowej nr 4 (ul. Wincentego Pola).

Jasło. Nowoczesne pracownie informatyczne czekają na uczniów
Pracownia informatyczna w SP nr 4 w Jaśle.

- Urząd Miejski w Jaśle przeznaczył na sprzęt 240 tysięcy zł (komputery, monitory, system operacyjny), a każda z placówek, w ramach posiadanych środków, przygotowała pracownię (biurka, krzesełka, słuchawki) - dodała rzeczniczka burmistrza Jasła Agata Koba.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.