Jasielscy policjanci zatrzymali w Jaśle 39-latka kierującego volkswagenem, mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.
We wtorek 4 stycznia około godz. 1 w nocy, policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali na ulicy Mickiewicza osobowego volkswagena. Styl prowadzenia pojazdu wskazywał, że kierujący samochodem może znajdować się pod wpływem alkoholu.

- Podczas interwencji policjanci nie mieli wątpliwości, że siedzący za kierownicą 39-letni mężczyzna jest pijany. Po przebadaniu go na alkomacie okazało się, że ma w organizmie 2,9 promila alkoholu. Mundurowi elektronicznie zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami, a samochód zabezpieczyli na parkingu strzeżonym - informuje komisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy jasielskiej policji.

39-latkowi grożą teraz surowe konsekwencje. To przestępstwo zagrożone jest karą grzywny, ograniczeniem wolności albo pozbawieniem wolności do 2 lat.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.