Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle zaprasza do udziału w projekcie "Akademia 60+".
Od 1 grudnia 2021 r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle realizuje projekt "Akademia 60+" skierowany do osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w wieku 60+, zamieszkałych w województwie podkarpackim na terenie miasta Jasła.

W ramach projektu realizowane są:
- usługi opiekuńcze i pielęgnacyjne w tym m.in. pomoc w utrzymaniu higieny osobistej
- zajęcia zwiększające sprawność fizyczną
- terapia zajęciowa
- psychoterapia
- trening pamięci i koncentracji
- indywidualne poradnictwo specjalistyczne
- zajęcia rekreacyjno - towarzyskie
- praca socjalna

Powyższe formy wsparcia są realizowane w Dziennym Domu Pomocy dla Osób Starszych w Jaśle w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Na czas uczestnictwa w formach wsparcia Uczestnikom/Uczestniczkom projektu zapewnione są 2 posiłki dziennie w siedzibie Dziennego Domu Pomocy dla Osób Starszych, (śniadanie i obiad) oraz ubezpieczenie NNW.

W ramach projektu realizowane są także usługi opiekuńcze świadczone w miejscu zamieszkania. Wymiar godzinowy i pory świadczenia usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania mają charakter zindywidualizowany, dostosowany do potrzeb osoby niesamodzielnej.

W związku z posiadanymi wolnymi miejscami nabór uczestników i uczestniczek trwa.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu osobistego z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jaśle, ul. Szkolna 25 lub telefonicznego: tel. 13 4437015 lub 13 4437004 od poniedziałku do piątku, w godzinach pn. od 7:30 do 17.00, wt.-czw. od 7:30 do 15:30, pt. od 7:30 do 14:00

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.mopsjaslo.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.