Uczniowie Szkoły Podstawowej w Skołyszynie zajęli 2 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt: " Projekty PROW w Obiektywie".
Uczniowie klasy 5A Szkoły Podstawowej w Skołyszynie wraz z opiekunem Urszulą Czerwińską zajęli 2 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt: " Projekty PROW w Obiektywie".

Konkurs ten zorganizowany został przez Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, a jego celem było ukazanie inwestycji powstałych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2014-2020.

uczniowie SP w Skołyszynie

Wychowankowie w swojej fotoksiążce pokazali inwestycje w niemal wszystkich miejscowościach gminy. Skupili się głównie na siłowniach plenerowych, stacji poboru i uzdatniania wody, oraz przebudowie dróg gminnych. Dzięki udziałowi w konkursie poznali ciekawe miejsca w Gminie Skołyszyn, która dzięki projektom PROW stała się jeszcze bardziej atrakcyjna i przyjazna mieszkańcom.

Dzięki zajęciu tak wysokiego miejsca w konkursie, szkoła wzbogaciła się o dwie nowe tablice multimedialne, laptop, oraz przenośne urządzenie do odtwarzania muzyki.

konkurs fotograficzny
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.