Uczniowie Szkoły Podstawowej w Skołyszynie zajęli 2 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt: " Projekty PROW w Obiektywie".
Uczniowie klasy 5A Szkoły Podstawowej w Skołyszynie wraz z opiekunem Urszulą Czerwińską zajęli 2 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt: " Projekty PROW w Obiektywie".

Konkurs ten zorganizowany został przez Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, a jego celem było ukazanie inwestycji powstałych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w latach 2014-2020.

uczniowie SP w Skołyszynie

Wychowankowie w swojej fotoksiążce pokazali inwestycje w niemal wszystkich miejscowościach gminy. Skupili się głównie na siłowniach plenerowych, stacji poboru i uzdatniania wody, oraz przebudowie dróg gminnych. Dzięki udziałowi w konkursie poznali ciekawe miejsca w Gminie Skołyszyn, która dzięki projektom PROW stała się jeszcze bardziej atrakcyjna i przyjazna mieszkańcom.

Dzięki zajęciu tak wysokiego miejsca w konkursie, szkoła wzbogaciła się o dwie nowe tablice multimedialne, laptop, oraz przenośne urządzenie do odtwarzania muzyki.

konkurs fotograficzny

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.