W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa akcja "Czytaj z sercem!"
Nie jest łatwo udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie Czym jest miłość? Nad jej istotą zastanawiają się od zarania dziejów filozofowie, poeci, pisarze.

Miłość to uczucie piękne, potężne i uskrzydlające, może mieć różne oblicza, jasne i ciemne strony. Pełno jej w traktatach filozoficznych, poezji, książkach i filmach, wciąż krąży wokół nas. Zakochani doczekali się swojego święta, które obchodzimy 14 lutego.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do wspólnego świętowania Walentynek z książką. Na czytelników, którzy w dniach od 14 do 19 lutego 2022 r. odwiedzą Wypożyczalnię dla Dorosłych, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, Czytelnię Główną oraz filie i wypożyczą przygotowane przez bibliotekarzy książki, czeka drobna niespodzianka. W bibliotecznej przestrzeni znajdziecie przepełnione miłością kolorowe serca, zawierające fragmenty wierszy o miłości i cytaty z książek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.