W Jasielskim Domu Kultury odbyły się warsztaty, gdzie kursantki wykonywały mydełka ekologiczne.
Tworzenie mydełek ekologicznych oraz prelekcja dotycząca zdrowotnych właściwości olejków były tematem warsztatów prowadzonych przez Justynę Lenar oraz Wiktorię Rogalę, konsultantki w obszarze olejków eterycznych. Spotkanie odbyło się w środę (16 lutego) w Jasielskim Domu Kultury.

Podczas zajęć prelegentki uczyły robić kursantki ekologiczne i pięknie pachnące mydełka, które pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale także zdrowotną. Każda z obecnych pań mogła zrobić sobie mydełko w swojej ulubionej nucie zapachowej.

warsztaty JDK

Zapach tych cudownych mieszanek, które zostały wykonane rozszedł się po całym Domu Kultury. Po części praktycznej przyszła pora na wykład o olejkach, ich działaniu i szerokim zastosowaniu w codziennym życiu.

Uczestniczki warsztatów dowiedziały się również, że mydełka ekologiczne stanowią filar medycyny naturalnej i nie należy bagatelizować ich bogatych właściwości, leczniczych i terapeutycznych. Ich składniki mają bardzo dobre działanie, a mądrze wybrany naturalny olejek może pomóc przy różnych dolegliwościach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.