Jeden duet i jedenastu solistów wzięło udział w przesłuchaniach konkursowych "Pomysłowej piosenki zimowej".
Jeden duet i jedenastu solistów wzięło udział w przesłuchaniach konkursowych "Pomysłowej piosenki zimowej". Konkurs, który odbył się w czwartek (24 lutego) w Jasielskim Domu Kultury, adresowany był do dzieci i młodzieży ze szkół powiatu jasielskiego. Podczas koncertu laureatów, który odbył się 25 lutego br. o godz. 17.00 w Sali widowiskowej JDK zostały ogłoszone wyniki przesłuchań.

konkurs piosenki

Celem konkursu, organizowanego po raz pierwszy w ramach Zimowej Akademii Artystycznej były: prezentacja umiejętności uzdolnionych wokalnie dzieci, popularyzacja ciekawych form spędzania wolnego czasu oraz poszukiwanie ciekawego repertuaru.

Jasło konkurs

Jury w składzie: Agata Delikat, wicedyrektor SP w Brzyskach, muzyk, nauczyciel, dyrygent, Alicja Szulc, instruktor zespołu wokalno-ruchowego JDK oraz Wojciech Nowicki, instruktor muzyki JDK oceniało dobór repertuaru, możliwości wokalne wykonawcy, muzykalność i ogólny wyraz artystyczny oraz ciekawy pomysł na przedstawienie piosenki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.