W poniedziałek w Jasielskim Domu Kultury odbył się spektakl dla dzieci "Księga lasu".
Niezwykłe przygody drwala, który szukał lekarstwa dla chorego echa mogli obejrzeć najmłodsi widzowie w poniedziałek (21 lutego) w Jasielskim Domu Kultury. Teatralno - muzyczna baśń pt. "Księga lasu" w wykonaniu aktorów Spektaklu Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie przypadła do gustu dzieciom, które chętnie wchodziły w interakcję z postaciami ze sceny.

spektakl w JDK

Blisko godzinny barwny spektakl poruszał tak ważne i uniwersalne tematy jak miłość, przyjaźń czy wierność własnym przekonaniom. Zawierał również ważne przesłanie związane z ekologią. Ludzie, którzy licznie przychodzili do lasu, niszczyli jego zasoby, hałasowali przez co zachorowało echo i prastary dąb. Lekarstwem na te choroby były trzy zaczarowane kwiaty i towarzyszące im słowa.

JDK Spektakl

Odszukania kwiatów podjął się dzielny drwal, który w trakcie swojej podróży uwolnił motyla z sieci pająka, trafił do Królowej Leśnych Pszczół czy do apteki Zaskrońca. Drwal kierował się w życiu zasadami swojego ojca, który wpoił mu szacunek do przyrody i zwierząt. Poszukiwania drwala zwieńczone zostały sukcesem, a mali widzowie nagrodzili aktorów gromkimi brawami.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.