Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie organizuje gminny konkurs plastyczny "Kartka wielkanocna".
Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie organizuje gminny konkurs plastyczny "Kartka wielkanocna", który odbędzie się w dniu 24 marca 2022 roku w godzinach od 9:00 do 14:00.

Celem konkursu jest pobudzenie wyobraźni i aktywności twórczej oraz popularyzacja plastycznej twórczości dzieci i młodzieży, umożliwienie uczniom zaprezentowania swojego talentu oraz kultywowanie tradycji związanych z obchodami Świąt Wielkanocnych.

Każda szkoła może zgłosić po trzech uczniów w każdej kategorii wiekowej tj. klasy I-III, IV-VI, VII, VIII. Zgłoszenia prosimy przesłać do dnia 15 marca 2022 r. na adres: Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa
38-242 Skołyszyn 283 lub elektronicznie: e-mail gok@skolyszyn.pl.

Temat konkursu jest "Kartka wielkanocna". Praca powinna być wykonana w jednej z wymienionych technik: malarskiej (farby plakatowe, akrylowe, akwarelowe, tempery), rysunkowej (ołówek, kredki ołówkowe, pastele olejne, pastele suche). Format kartki: A4 składana na pół. Uczestnicy wykonują pracę z materiałów własnych, czas przeznaczony na wykonanie wynosi dwie godziny. Uczniowie wykonują prace w obecności Jury.

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://gokicz.skolyszyn.pl/artykul

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.