REGION. W Humniskach kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Pijany 27-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego przewoził dwoje pasażerów.
W sobotę (19 marca) przed godz. 23, dyżurny KPP w Brzozowie został powiadomiony o zdarzeniu, do którego doszło w Humniskach. Z przekazanych informacji wynikało, że doszło tam do dachowania pojazdu, a kierujący może być pod wpływem alkoholu. Skierowani na miejsce policjanci zastali uszkodzone renault, znajdujące się poza jezdnią. Przy samochodzie były trzy osoby, które nim podróżowały oraz świadkowie zdarzenia.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący renaultem jechał od strony Górek w kierunku Brzozowa. W pewnym momencie w Humniskach na zakręcie, 27-latek stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Kierowca przewoził dwoje pasażerów. Wszyscy wydostali się z pojazdu o własnych siłach, po czym próbowali odjechać z miejsca zdarzenia, jednak uszkodzenia auta im na to nie pozwoliły. Nikomu nic się nie stało. Jednak okazało się, że kierowca renault był pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie - poinformowała asp. sztab. Monika Dereń z KPP w Brzozowie.

Mężczyzna w przeszłości był już karany za kierowanie pojazdem wstanie nietrzeźwości. Teraz 27-latek odpowie przed sądem za to przestępstwo w warunkach recydywy.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.