W Jaśle zakończył się remont pomieszczeń budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej.
W piątek (25 marca) w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle odbyło się oficjalne przekazanie do użytku wyremontowanych pomieszczeń. W Warsztacie Terapii Zajęciowej w Jaśle na ulicy Floriańskiej zostały wykonane prace budowlane, w ramach zadania pn. Modernizacja budynku użytkowanego przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Jaśle w 2021 r. w ramach "Programu wyrównywania różnic między regionami III".

Prace objęły remont korytarza parteru polegający na wykonaniu nowej podbudowy - izolacji przeciwwilgociowej i termicznej podposadzki. Ułożono nową posadzkę z płytek gresowych. Pomalowane zostały ściany i sufity oraz wykonano lamperię. Wyremontowano również klatkę schodową wraz z wykonaniem nowej balustrady ze stali nierdzewnej. Wymieniono drzwi zewnętrzne (5 sztuk), drzwi wewnętrzne (11 sztuk) oraz okna w pomieszczeniu warsztatu i na klatce schodowej.

Jasło remont budynku

Remont Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle był bardzo ważny, ponieważ znacząco poprawił warunki oraz bezpieczeństwo uczestników warsztatów. Na chwilę obecną w warsztatach terapii zajęciowej uczestniczy 54 osoby.

Wartość robót budowlanych wyniosła łącznie 157 175,15 zł, w tym dofinansowanie z PFRON w wysokości 112 176,16 zł. Wykonawcą prac budowlanych była firma MAT Konstrukcje Michał Gorczyca z Jasła.

Podczas przekazania do użytku obecni byli; Adam Pawluś - Starosta Jasielski, Stanisław Pankiewicz - Wicestarosta Jasielski, Ryszard Lisowski - Członek Zarządu Powiatu w Jaśle, Krystyna Dzik - Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaśle oraz Jakub Marciniec - Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.