W Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Tarnowiec.
W czwartek (28 kwietnia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Tarnowiec za wyniki, osiągnięcia sportowe oraz wkład w promocję kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Tarnowiec.

Po przywitaniu przybyłych Wójt Wiktor Barański w krótkim przemówieniu podkreślił rolę jaką pełni sport i kultura fizyczna w dzisiejszych czasach, pogratulował dotychczasowych osiągnięć i wręczył sportowcom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne.

Jagoda Dzik

Nagrody otrzymało 2 sportowców:
- Jagoda Dzik, trenująca Judo (najważniejsze osiągnięcia z 2 ostatnich lat: II miejsce - Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci w Bochni, III miejsce - świętokrzyski Turniej Judo w Kielcach, II miejsce - Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Judo w Krośnie, II miejsce - VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki)

- Jakub Chudy, trenujący piłkę nożną (najważniejsze osiągnięcia z ostatnich 2 lat: I miejsce - V turniej ASEREKCUP w Gorlicach, I miejsce - Halowy turniej w Kielnarowej, III miejsce - turniej UKS 6 Jasło, III miejsce - turniej PROFBUD ARENA CUP, Udział w Festiwalu MOSiR Dukla CUP)

Jakub Chudy

Po rozdaniu nagród na sportowców i opiekunów czekał słodki poczęstunek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.