W Gminnym Ośrodku Kultury w Kołaczycach odbył się konkurs piosenki "Dla Ciebie Mamo".
W środę (25 maja) w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołaczycach z okazji zbliżającego się Dnia Matki odbył się konkurs piosenki "Dla Ciebie, Mamo". Młodzi piosenkarze, od Sieklówki po Moderówkę przyjechali, aby śpiewać i podziękować swoim Mamom w formie piosenki. Mogliśmy wysłuchać bardzo różnorodnego repertuaru, zaczynając od  znanego każdemu utworowi "A ja wolę moją mamę", a kończąc na "Mamo tyś płakała". Pojawiły się również różne formacje zespoły i duety.

Dzień mamy kołaczyce

Uczestnicy konkursu zmagali się w trzech kategoriach wiekowych:
- klasy I-III
- klasy IV-VI
- klasy VII -VIII

Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: przewodniczący: Paweł Wałczyk, Wiesław Jedziniak, Ewa Suchodolska Strach.

konkurs piosenki Kołaczyce

- Bardzo się cieszymy, że mogliśmy w końcu wysłuchać was na żywo, a nie w formule on-line. Już to, że odważyliście wyjść na scenę, sprawia, iż jesteście zwycięzcami. Nie przestawajcie śpiewać i rozwijać się, bo tam gdzie jest śpiew i muzyka, tam są dobrzy ludzie - tak powiedział przewodniczący jury Paweł Wałczyk przed samą ceremonią wręczenia nagród.

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie: http://www.gokkolaczyce.pl
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.