W Kołaczycach odbył się już po raz 12 turniej piłki nożnej.
Na kompleksie sportowym Orlik w Kołaczycach we wtorek (31 maja) już po raz 12 odbył się turniej piłki nożnej. W zawodach wzięło udział 6 szkół podstawowych z Kołaczyc, Brzostku, Bieździedzy, Brzysk, Błażkowej i Krajowic. Turniej był rozgrywany systemem "każdy z każdym", w sumie rozegrano 15 spotkań.

W wyniku końcowej klasyfikacji najlepsza okazała się Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzostku, II miejsce Zespół Szkolno Przedszkolny w Błażkowej, a III miejsce Zespół Szkolno Przedszkolny w Brzyskach.

Kołaczyce turniej

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartosz Kolbusz z Brzysk, najwięcej bramek strzelił Patryk Wiatr z Błażkowej i otrzymał tytuł Króla Strzelców, a statuetkę najlepszego bramkarza wręczono Patrykowi Wachel z Brzostku.

Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Powiatu Jasielskiego Adam Pawluś, który ufundował wszystkim zawodnikom pamiątkowe nagrody. - Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.