W Jasielskim Domu Kultury odbyła się premiera widowiska "Piotruś Pan i piraci", w wykonaniu aktorów Teatru Maskotka.
Pełna sala widowiskowa, fantastyczna widownia i znakomici młodzi aktorzy. To wszystko w jednym miejscu - na sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury. Powód? - premiera widowiska "Piotruś Pan i piraci", w wykonaniu aktorów Teatru Maskotka, działającego w Jasielskim Domu Kultury. Reżyserem spektaklu, który odbył się w czwartek (9 czerwca) jest Renata Samborska.

Jasło spektakl

- Dziękuję teatrowi, bo to jest ogrom pracy. O ile wszyscy ci aktorzy mają satysfakcję ze swojej pracy, to jest ktoś, bez kogo by tego spektaklu nie było. Cały ciężar za przedstawienie spoczywa na Renacie Samborskiej, za co jej bardzo dziękuję. Zrobić przedstawienie w tak krótkim czasie, to jest naprawdę wyzwanie. Aktorzy są wspaniali i Renata też. Dziękuję, że masz duszę Piotrusia Pana - mówiła po premierze Helena Gołębiowska, dyrektor Jasielskiego Domu Kultury.

Jasło spektakl

Na godzinę widownia przeniosła się do świata wróżek, magii i piratów. Do świata, w którym dzieci latają i śpiewają syreny. Do świata, w którym istnieje prawdziwa przyjaźń, a dobro zwycięża zło. Brawurowe role młodych artystów, choreografia i scenografia stworzyły niepowtarzalny klimat, a mali widzowie z wypiekami na twarzach obserwowali dynamiczną akcję na scenie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.