Podsumowano program Trener Osiedlowy realizowany przez Miasto Jasło zapoczątkowany w 2009 roku.
Zapoczątkowany w 2009 roku program Trener Osiedlowy realizowany przez Miasto Jasło nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Tegoroczną edycję, w której uczestniczyło 380 młodych jaślan z wszystkich miejskich osiedli, prowadziło dziewięciu sportowców.

Trenerzy Osiedlowi jako animatorzy czasu wolnego mieli za zadanie organizować zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży na wyznaczonych osiedlach: Sobniów - Górka Klasztorna - Żółków, Mickiewicza, Śródmieście, Gamrat - Krajowice, Bryły - Kaczorowy, Rafineria - Gądki - Niegłowice, Kopernika, Hankówka, Ulaszowice - Brzyszczki.

Wakacyjne zajęcia od samego początku cieszą się dużą popularnością, gdyż zaproponowana oferta jest bardzo różnorodna. Do wyboru jest: piłka nożna, piłka ręczna, piłka koszykowa, tenis stołowy, aerobik, ćwiczenia akrobatyczne, gry i zabawy ogólnorozwojowe, zajęcia na basenie otwartym czy na parku linowym. Miasto co roku udostępnia bezpłatnie szkolne obiekty sportowe i rekreacyjne do realizacji zajęć.

Program Trener Osiedlowy realizowany jest z funduszu alkoholowego, ze środków pochodzących ze sprzedaży napojów alkoholowych.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.