Ośmiu dyrektorów ze szkół prowadzonych przez Gminę Jasło zostało nagrodzonych.
Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do uhonorowania dyrektorów placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest Gmina Jasło. Wójt Wojciech Piękoś na ich ręce przekazał słowa podziękowania oraz wyrazy szacunku za pracę i trud wszystkich osób pracujących na rzecz rozwoju gminnej edukacji, którzy każdego dnia wkładają w wychowanie i nauczanie dzieci oraz młodzieży.

- (...) Z okazji Dnia Nauczyciela chciałbym życzyć przede wszystkim satysfakcji z pracy, bo to jest najważniejsze. Każdy z nas chodzi do pracy, aby robić coś, co jest w jakiś sposób docenianie przez otoczenie zewnętrzne i właśnie Państwa działalność w szkole tak wygląda (...) - powiedział Wójt Gminy Jasło.

nagrodzeni nauczyciele

Nagrodę otrzymało ośmiu dyrektorów ze szkół prowadzonych przez Gminę Jasło. Słowa podziękowania oraz uhonorowanie złożono również siostrze Józefie Polek - Dyrektorowi Ochronki Zgromadzenia Sióstr BDNP, która nadzoruje działanie niepublicznego przedszkola w Szebniach.
Uroczystość wręczenie nagród odbyła się w Urzędzie Gminy Jasło.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.