Komisja konkursowa wyłoniła 9 najlepszych prac plastycznych przesłanych do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w ramach konkursu pn. "Bezpieczne wakacje 2022".
Tematyka tegorocznego konkursu związana była z bezpiecznym zachowaniem w każdej sytuacji, w której może znaleźć się młody człowiek w czasie letniego wypoczynku. Do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wpłynęło łącznie 79 prac.

We wtorek (18 października) przed południem w jasielskiej komendzie prace oceniała komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Piórecka - Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, kom. Piotr Wojtunik - Oficer Prasowy KPP w Jaśle, st. asp. Łukasz Brej - Z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Jaśle, asp. Konrad Janusz - asystent Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP w Jaśle, mł. asp. Barbara Pawłowska - Specjalista Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP w Jaśle.

Jury wyłoniło najlepsze prace na szczeblu powiatowym, które wezmą udział w finale wojewódzkim.

Laureaci w I kategorii wiekowej 6-9 lat:
- Franciszek Warchoł lat 7, Zespół Szkół Społecznych w Sieklówce
- Hubert Fortuna lat 8, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Roztokach
- Alan Łuszcz lat 9, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Roztokach

Laureaci w II kategorii wiekowej 10-12 lat:
- Malwina Kopcza lat 10, Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle
- Franciszek Czajka lat 11, Zespół Szkół Społecznych w Jaśle
- Natalia Mrugał lat 11, Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Laureaci w III kategorii wiekowej 13-15 lat:
- Ewelina Kurzawa lat 13, Szkoła Podstawowa w Święcanach
- Laura Pilch lat 13, Szkoła Podstawowa w Święcanach
- Faustyna Róg lat 13, Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle

Wyróżnione prace: Julia Leputa lat 11, Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzi oraz Weronika Wielgosz lat 11, Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle.

- Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.