Pracownicy urzędu oraz mieszkańcy Gminy Skołyszyn pomogli chorej Paulince, zbierając nakrętki.
Gmina Skołyszyn przyłączając się do akcji "Pomoc dla Paulinki", połączonej z charytatywnym turniejem piłki nożnej zorganizowanym przez młodzież II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle na hali MOSiR w Jaśle, przekazała zebrane nakrętki dziewczynce z Jasła, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe, wodogłowie i wadę serca - zwężenie zastawki płucnej.

Mieszkańcy Gminy Skołyszyn mają wrażliwe serca. Dbając o ekologię, poprzez wrzucanie nakrętek do metalowego serca ustawionego przed budynkiem Urzędu Gminy pomagają potrzebującym.

Pracownicy urzędu oraz mieszkańcy Gminy Skołyszyn czujący chęć niesienia pomocy chorym i potrzebującym dzieciom, wrzucali nakrętki każdego dnia. Rodzice dziewczynki podziękowali za gest dobrej woli i okazane wsparcie.

Wrzucając plastikowe nakrętki do metalowego serca, zamiast do kosza, możemy pomóc potrzebującym naszego wsparcia.
-Zachęcamy wszystkich mieszkańców do niesienia pomocy chorym i potrzebującym dzieciom. Każdy może dołożyć swoją "cegiełkę" i wrzucić plastikową zakrętkę do odpowiedniego pojemnika.

podziękowania rodziców

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.