W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, odbyło się spotkanie Klubu Czytających Rodzin.
Tradycje Świąt Bożego Narodzenia w Polsce obchodzi się od setek lat. Celebrujemy ubieranie choinki, łamanie się opłatkiem, śpiewanie kolęd i świętowanie w gronie rodziny.
 
spotaknie w bibliotece w Jaśle

15 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, odbyło się spotkanie Klubu Czytających Rodzin, aby przy lekturze świątecznych opowiadań wkroczyć w ten wyjątkowy czas oczekiwania. W zaczarowany świat kolorowych ozdób choinkowych, ciepłych wigilijnych potraw i niezwykłych prezentów, wprowadziło nas opowiadanie Anity Głowińskiej "Kicia Kocia i Nunuś - Idą święta!".

Była okazja, aby wspólnie się zastanowić: kto przynosi prezenty? jakie lubimy ozdoby choinkowe i z kim lubimy spędzać te rodzinne święta? W każdym domu pojawia się choinka i każda z nich ma swój niepowtarzalny urok. Używając kolorowych farbek i tektury wyczarowaliśmy świąteczne drzewka ozdabiając je wg własnej fantazji.

spotaknie w bibliotece w Jaśle

Pod tak pięknie przystrojonymi drzewkami nie mogło zabraknąć świątecznych prezentów. Mamy nadzieję, że otrzymane książki i słodycze umilą klubowiczom przedświąteczne chwile.
 

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.