Spotkanie wigilijne dla środowisk zrzeszających seniorów, które współpracują z Miastem Jasłem odbyło się w Generatorze Nauki Gen w Jaśle.
W Generatorze Nauki odbyło się spotkanie wigilijne dla środowisk zrzeszających seniorów, które współpracują z Miastem Jasłem. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele i członkowie Rady Seniorów Miasta Jasła, Jasielskiego Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Rafineryjnego Klubu Seniora i Klubu Seniora przy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

spotkanie w Jaśle

Wigilię w imieniu władz miasta, rozpoczęła Elwira Musiałowicz-Czech, zastępca burmistrza, która przywitała zgromadzonych gości i złożyła seniorom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Natomiast po zakończonym poczęstunku, życzenia obecnym na spotkaniu złożył także Przewodniczący Rady Seniorów Miasta Jasła Marian Sobel, a w świąteczny nastrój wprowadziły uczestników Stanisława Turek i Maria Gubała, które zaprezentowały świąteczne wiersze. Nie zabrakło również dzielenia się opłatkiem, tradycyjnych potraw oraz wspólnego kolędowania.

Organizatorem spotkania wigilijnego dla seniorów było Miasto Jasło, w ramach Programu Aktywności Lokalnej Miasta Jasła dla Seniorów na lata 2021 - 2025.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.