Posłuchaj:

Kierująca osobową skodą potrąciła na przejściu dla pieszych 64-letnią kobietę. Poszkodowana z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.
W poniedziałek 2 stycznia przed godziną 17:00, na ulicy Kościuszki w Jaśle, doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała 64-letnia kobieta potrącona przez samochód.

- Z dotychczasowych wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że 31-latka kierująca osobową skodą, jadąc ulicą Kościuszki, nie zachowała należytej ostrożności i potrąciła przechodzącą przez przejście kobietę. Poszkodowana z obrażeniami została przetransportowana do jasielskiego szpitala - przekazał komisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle.

Policjanci ustalili świadków zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Badanie urządzeniem pomiarowym wykazało, że kierująca pojazdem była trzeźwa.

- Postępowanie w sprawie spowodowania wypadku drogowego prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jaśle - dodał komisarz Piotr Wojtunik.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.