Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. 16-letnia dziewczyna trafiła do jasielskiego szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.
Wczoraj (10 stycznia) około godz. 15, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszej w Nienaszowie. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, kiedy 16-latka przechodził przez jezdnię.


- Nieletnia wyszła na jezdnię zza autobusu, z którego wcześniej wysiadła, wprost pod koła jadącego z naprzeciwka seata. Piesza została przetransportowana do szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń - poinformował kom. Piotr Wojtunik z KPP w Jaśle.

Policjanci z komisariatu w Nowym Żmigrodzie wyjaśniają okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonego postępowania.

- Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zachowanie ostrożności podczas przemieszczania się drogami. Kierują także apel do rodziców i opiekunów, by rozmawiać z dziećmi i młodzieżą na temat zagrożeń na drodze - dodał kom. Piotr Wojtunik.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.