W Zespole Szkół nr 4 w Jaśle odbył się koncert Pawła Piekarczyka z okazji Powiatowych Obchodów Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych.
W programie Powiatowych Obchodów Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych w dniu 1 marca znalazł się występ Pawła Piekarczyka - poety, twórcą i muzyka wykonującego poezję śpiewaną.

koncert Pawła Piekarczyka

Występ skierowany do młodzieży szkół ponadpodstawowych Powiatu Jasielskiego odbył się w auli Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle a tematem były motywy związane z walką i martyrologią żołnierzy podziemia niepodległościowego walczącego o suwerenność Polski z aparatem ucisku komunistycznego.
Swoje utwory artysta wizualizował przejmującymi filmami, które z pewnością pozostaną w pamięci uczestników koncertu.

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Jaśle
Organizator Powiatowych Obchodów Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych - Starosta Jasielski Adam Pawluś podziękował wykonawcy za przekaz skierowany do młodych odbiorców i skierował do młodzieży słowa o obowiązku pamięci wobec tych, którzy za cenę swego życia bronili ideałów wolności i niezawisłości.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.