W Gminnym Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Osieku Jasielskim odbył się happening o tematyce prozdrowotnej.
W piątek (31 marca) w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Osieku Jasielskim odbył się happening o tematyce prozdrowotnej.

Organizatorami happeningu były panie nauczycielki: Zofia Zagórska, Paulina Puc i Agata Rolek, które przygotowały z uczniami montaż słowno - muzyczny o diecie bogatej w warzywa i owoce oraz aktywnym stylu życia. Hasłem przewodnim spotkania było motto: "Żyjmy Zdrowo-Kolorowo", które uczniowie wielokrotnie wspólnie, głośno przypominali.

happening w Osieku Jasielskim

Pierwszym punktem wiosennego happeningu był szkolny konkurs recytatorski o tematyce prozdrowotnej dla klas starszych oraz konkurs plastyczny dla klas młodszych. Przedszkolaki natomiast zachęcały do spożywania warzyw i owoców w inscenizacji wiersza Jana Brzechwy pt."Rzepka".

Sukces zespołu wokalnego Tarnina
Fachowych informacji i porad dostarczyli zebranym zaproszeni goście: pielęgniarka, dietetyczka, psycholog i stomatolog. Rozdano nagrody w konkursach, których fundatorem był Wójt Gminy Osiek Jasielski Andrzej Stachurski oraz GOKiBP w Osieku Jasielskim.

Spotkanie zakończyło się zdrowym, kolorowym i bardzo smacznym poczęstunkiem, który dla wszystkich uczestników wiosennego happeningu przygotowały panie z KGW w Osieku Jasielskim.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.