Policjanci z jasielskiej drogówki, podczas długiego majowego weekendu, zatrzymali 6 praw jazdy w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości.
W trakcie majowego weekendu na drogach powiatu jasielskiego pojawiła się zwiększona liczba policjantów ruchu drogowego. Czuwali oni nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących, szczególnie na głównych ciągach komunikacyjnych. Podczas pełnienia służby stanowczo reagowali na przypadki, w których uczestnicy ruchu drogowego łamali przepisy.

Od ubiegłego piątku do czwartku funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle ujawnili 6 przypadków, kiedy kierujący pojazdami przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Każdy z nich otrzymał mandat w wysokości 1500 zł, a na ich konta trafiło po 13 punktów karnych. Stracili również uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy.

3 tys. zł mandatu i utrata prawa jazdy dla 19-latki
Podczas długiego majowego weekendu w powiecie jasielskim doszło do 7 kolizji i 1 wypadku drogowego. Policjanci nałożyli 76 mandatów karnych, pouczyli 65 osób, a w 10 przypadkach skierowali wnioski o ukaranie do sądu. Ponadto zatrzymali 7 dowodów rejestracyjnych oraz ujawnili 2 kierujących, którzy nie posiadali wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.