W Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Liderka z Jasła.
W czwartek (11 maja) w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Liderka z Jasła. Jego tematyka koncentrowała się na budowaniu pewności siebie, kreowaniu rozwoju osobistego i kariery wokół swoich predyspozycji, talentów i pasji, a także pozyskaniu praktycznych umiejętności budowania relacji w biznesie z wykorzystaniem social mediów oraz budowaniu networkingu wśród kobiet.

Panie biorące udział w spotkaniu, dzięki prelekcji tematycznej dr Patrycji Pudło, mogły dowiedzieć się jak postawić na swój rozwój i odważyć się do działania; co to jest poczucie własnej wartości, jak wpływa na emocje które odczuwamy i zachowania, które przejawiamy.

Z kolei podczas warsztatów, zrealizowanych przez Annę Wilisowską, można było zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie budowania wyjątkowych relacji w biznesie poprzez social media. Warsztaty pokazały jak docierać do klientów z Jasła współpracując z innymi firmami na Facebooku i Instagramie.

spotkanie liderka z Jasła

Uczestniczki spotkania wzięły także udział w tworzeniu networkingu pośród samych zainteresowanych w formule szybkich spotkań biznesowych (ang. business speed dating). Te niezobowiązujące spotkania mające na celu nawiązanie kontaktów i zainicjowanie możliwej współpracy cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Za nami pierwsze, inauguracyjne spotkanie "Liderka z Jasła"
Wszystkich zainteresowanych udziałem w Programie Liderka z Jasła organizatorzy zapraszają do kontaktu z Wydziałem Wspierania Przedsiębiorczości mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.