Podpisanie umów na realizacje zadania pn. Modernizacja infrastruktury drogowej wraz z modernizacją oświetlenia drogowego na terenie Gminy Osiek Jasielski w formule "zaprojektuj i wybuduj".
W dniu 9 maja Wójt Gminy Osiek Jasielski Andrzej Stachurski podpisał umowy z Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Mostowych spółka z o.o w Jaśle na zadania inwestycyjne w ramach projektu pt. Modernizacja infrastruktury drogowej wraz z modernizacją oświetlenia drogowego na terenie Gminy Osiek Jasielski w formule "zaprojektuj i wybuduj" współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Umowa na zadanie inwestycyjne pn. Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Osiek Jasielski w formule "zaprojektuj i wybuduj" polegać będzie na przebudowie dróg gminnych na terenie Gminy Osiek Jasielski wraz z opracowaniem dokumentacji technicznej oraz uzyskaniem stosownych pozwoleń.

Całkowita wartość inwestycji wynosi 4 332 060,00 zł. Realizacja tego zadania możliwa jest dzięki pozyskaniu przez Gminę Osiek Jasielski dofinansowania w kwocie 3 899 500,00 zł w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych, wkład własny Gminy to kwota 432 560,00 zł.

Pijany 60-latek groził bronią pracownikom firmy zbierającej odpady
Umowa na zadanie inwestycyjne pn. Modernizacja oświetlenia drogowego na terenie Gminy Osiek Jasielski w formule "zaprojektuj i wybuduj" polegać będzie na rozbudowie istniejącego oświetlenia drogowego w poszczególnych miejscowościach, budowie odcinków napowietrznej linii oświetlenia drogowego lub odcinków linii kablowej w miejscach niebezpiecznych i zjazdach.

Całkowita wartość inwestycji wynosi 1 439 100,00 zł. Realizacja tego zadania możliwa jest dzięki pozyskaniu przez Gminę Osiek Jasielski dofinansowania w kwocie 1 100 000,00 zł w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych , wkład własny Gminy to kwota 339 100,00 zł.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.