W minioną niedzielę w Umieszczu odbył się II Piknik Rodzinny.
W niedzielę (11 czerwca) przy domu ludowym w Umieszczu odbył się II Piknik Rodzinny. Na wszystkich przybyłych zarówno mniejszych jak i starszych czekała moc atrakcji.

piknik w Umieszczu

Dzieci z Przedszkola i Szkoły Podstawowej przy Niepublicznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Umieszczu zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza prowadziła zabawy z hydronetkami, zawodnicy z Akademii Sztuk Walki z Jasła zaprezentowali pokaz judo, strażacy z OSP z Umieszcza i Wrocanki prezentowali sprzęt ratowniczo-gaśniczy.

Poczęstunek dla przybyłych przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Umieszcza. Oprawę muzyczną zapewniła Kapela Tarnowcoki, Zespół Tanie Dranie oraz Zespół Tequila.

Umieszcz. Piknik Rodzinny

Sprzyjająca pogoda i serdeczna atmosfera sprawiły, że wszyscy spędzili popołudnie w dobrych nastrojach.

Organizatorami rodzinnego pikniku był Sołtys i Rada Sołecka Umieszcza, Stowarzyszenie Oświatowe ,,Kraina Wiedzy", OSP Umieszcz , KGW Umieszcz oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.