Na wielofunkcyjnym boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Osobnicy miała miejsce rywalizacja piłkarska chłopców z rocznika 2010 i młodszych, reprezentujących różne Szkoły Podstawowe. Turniej ten był organizowany w celu zdobycia Pucharu Wójta Gminy Jasło Wojciecha Piękosia.
Na wielofunkcyjnym boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Osobnicy odbył się turniej piłki nożnej chłopców z rocznika 2010 i młodszych Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Jasło Wojciecha Piękosia. Przed rozpoczęciem rozgrywek wicedyrektor Marek Godlewski przeprowadził warsztaty na temat profilaktyki, niebezpiecznych używek i zdrowej rywalizacji sportowej.

turniej piłki nożej w Osobnicy

W zawodach wzięły udział cztery szkoły z gminy, a były to: Szkoła Podstawowa w Opaciu, Szkoła Podstawowa nr 1 w Osobnicy, Szkoła Podstawowa w Trzcinicy i Szkoła Podstawowa w Warzycach.

Drużyny rozegrały zawody systemem każdy z każdym. Najlepszą szkołą okazała się z Warzyc, która wygrała wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajął gospodarz zawodów SP nr 1 w Osobnicy, trzecie miejsce przypadło SP w Trzcinicy i tuż za podium znalazła się SP w Opaciu.

Drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Jasło Wojciecha Piękosia, Kierownika Referatu OSiO Piotra Sikory i Dyrektora SP nr 1 w Osobnicy Antoniego Wydro pamiątkowe puchary, dyplomy i medale.
Rozdano również pamiątkowe statuetki dla wyróżniających się zawodników: najlepszym bramkarzem został Ignacy Kuchta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy królem strzelców został Jakub Świszcz ze Szkoły Podstawowej w Warzycach, a MVP turnieju został Adam Głowaty ze Szkoły Podstawowej w Trzcinicy.

turniej piłki nożej w Osobnicy

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa w Warzycach
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Osobnicy
3. Szkoła Podstawowa w Trzcinicy
4. Szkoła Podstawowa w Opaciu

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.