Wójt Gminy Osiek Jasielski przekazał sprzęt gastronomiczny dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Osiek Jasielski
W dniu 2 czerwca 2023 roku Andrzej Stachurski Wójt Gminy Osiek Jasielski przekazał sprzęt gastronomiczny dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Osiek Jasielski o łącznej wartości 20 tys. złotych.

Do projektu przystąpiło cztery KGW z terenu Gminy Osiek Jasielski:
- Koło Gospodyń Wiejskich w Osieku Jasielskim
- Koło Gospodyń Wiejskich w Załężu
- Koło Gospodyń Wiejskich w Czekaju
- Koło Gospodyń Wiejskich w Pielgrzymce

Warunkiem otrzymania dofinansowania był wpis do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich prowadzonego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz organizacja wydarzenia lub akcji, której tematyka będzie związana z przeciwdziałaniem przestępczości.

Święto strażaków z Osieka Jasielskiego [ZDJĘCIA]
Dzięki realizacji zadania dzieci i młodzież, a także ich rodzice i opiekunowie z terenu Gminy Osiek Jasielski mogą uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez KGW. Z uwagi na realizację różnego rodzaju warsztatów kulinarnych niezbędny był zakup sprzętu kuchennego i wyposażenia dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz zakup produktów spożywczych.

Praca z uczestnikami podczas warsztatów to szansa na propagowanie zdrowego stylu życia i zdrowego współzawodnictwa. Inwestycja w rozwój Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Osiek Jasielski to działalność na rzecz dzieci, młodzieży, a także mieszkańców Gminy, mające na celu rozwijanie poczucia wspólnoty oraz więzi międzypokoleniowej.

Każdy sprzęt został oznaczony logiem Ministerstwa Sprawiedliwości i Funduszu Sprawiedliwości oraz tekstem "Sfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości".
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.