Wójt Gminy Osiek Jasielski przekazał sprzęt gastronomiczny dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Osiek Jasielski
W dniu 2 czerwca 2023 roku Andrzej Stachurski Wójt Gminy Osiek Jasielski przekazał sprzęt gastronomiczny dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Osiek Jasielski o łącznej wartości 20 tys. złotych.

Do projektu przystąpiło cztery KGW z terenu Gminy Osiek Jasielski:
- Koło Gospodyń Wiejskich w Osieku Jasielskim
- Koło Gospodyń Wiejskich w Załężu
- Koło Gospodyń Wiejskich w Czekaju
- Koło Gospodyń Wiejskich w Pielgrzymce

Warunkiem otrzymania dofinansowania był wpis do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich prowadzonego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz organizacja wydarzenia lub akcji, której tematyka będzie związana z przeciwdziałaniem przestępczości.

Święto strażaków z Osieka Jasielskiego [ZDJĘCIA]
Dzięki realizacji zadania dzieci i młodzież, a także ich rodzice i opiekunowie z terenu Gminy Osiek Jasielski mogą uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez KGW. Z uwagi na realizację różnego rodzaju warsztatów kulinarnych niezbędny był zakup sprzętu kuchennego i wyposażenia dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz zakup produktów spożywczych.

Praca z uczestnikami podczas warsztatów to szansa na propagowanie zdrowego stylu życia i zdrowego współzawodnictwa. Inwestycja w rozwój Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Osiek Jasielski to działalność na rzecz dzieci, młodzieży, a także mieszkańców Gminy, mające na celu rozwijanie poczucia wspólnoty oraz więzi międzypokoleniowej.

Każdy sprzęt został oznaczony logiem Ministerstwa Sprawiedliwości i Funduszu Sprawiedliwości oraz tekstem "Sfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.