Jasielscy policjanci ujawnili kolejnych 10 kierowców, którzy zdecydowanie za szybko poruszali się swoimi pojazdami w obszarze zabudowanym.
Nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Jej niedostosowanie do warunków ruchu często kończy się tragicznie. W zdarzeniach tych niejednokrotnie giną nie tylko kierowcy, ale także pasażerowie czy piesi. Dlatego policjanci z Wydziały Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle kładą szczególny nacisk na ujawnianie kierujących, którzy drastycznie łamią określone limity prędkości.

Podobnie jak w ubiegły weekend tak i w ten, mundurowi z jasielskiej drogówki zatrzymali 10 praw jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Piraci drogowi zatrzymani
Spośród 10 kierujących, najwyższy mandat w kwocie 2500 zł i 15 punktów karnych otrzymał 19-latek, który w Kątach poruszał się fordem z prędkością 131 km/h.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.