Biblioteki z Gminy Jasło otrzymały nowy sprzęt komputerowy dzięki udziałowi w projekcie.
Dzięki udziałowi w projekcie "Sieć na kulturę o podregionie krośnieńskim", którego celem było rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10 - 18 lat, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Działanie 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej" biblioteki gminy Jasło wzbogaciły się o 5 laptopów i 1 tablet.

biblioteki komputery

Przypomnijmy, w sierpniu 2021 r. w bibliotekach Gminy Jasło w Szebniach i Warzycach przeprowadzonych zostało z młodzieżą za pomocą platformy Teams łącznie 60 godzin zajęć online w ramach warsztatów tematycznych "Korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie".

Otrzymany sprzęt będzie udostępniony użytkownikom do korzystania na miejscu w bibliotekach, jak również wykorzystywany w lekcjach bibliotecznych i w zajęciach dla dzieci z j. angielskiego.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter
rrrrrr

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.