Złoty Prym nagroda Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla Przedszkola Miejskiego nr 9 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle.
Przedszkole Miejskie nr 9 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle jako jedyne przedszkole w województwie podkarpackim, za działania podjęte w roku szkolnym 2021/2022, otrzymało nagrodę Złoty Prym przyznaną przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Ta prestiżowa nagroda przyznana została w uznaniu za działania, które tworzą optymalne warunki realizacji działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz innej działalności statutowej, zapewniające każdemu dziecku warunki niezbędne do jego rozwoju, podnoszące jakość pracy przedszkola i jego rozwój organizacyjny.

nagroda złoty prym

Nagrodę stanowi statuetka Złotego Prymu, przyznawana w województwie podkarpackim jednej szkole każdego z typów: przedszkole, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, technikum, szkoła branżowa I stopnia, placówka oświatowa. Statuetki Złotego Prymu zostały wręczone podczas wojewódzkiej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 14 października br. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Nagrodę statuetkę Złotego Prymu dla przedszkola oraz dyplom za wybitne zasługi w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej odebrała Aleksandra Zajdel-Kijowska dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 9 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.