Wręczono okolicznościowe odznaczenia dla sześciu ratowników medycznych Grupy Krynickiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Podczas sesji Rady Powiatu w Jaśle, wręczono okolicznościowe odznaczenia dla sześciu ratowników medycznych Grupy Krynickiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W ten sposób Zarząd Powiatu w Jaśle uhonorował członków Grupy z okazji 70-lecia jej istnienia.

odznaczeni ratownicy

Ratownikom pochodzącym z powiatu jasielskiego wręczono pamiątkowe grawertony w uznaniu dotychczasowych zasług w pełnieniu służby ratowniczej wraz z życzeniami pomyślności w życiu osobistym i w dalszej ofiarnej służbie w ratownictwie górskim.

- Na pewno w ciągu tych 70-ciu lat wielu ratowników przewinęło się przez waszą organizację. Na pewno w ciągu tych 70-ciu lat wielu ludziom pomogliście, być może uratowaliście jakieś życie. W związku z tym Zarząd Powiatu jednogłośnie podjęliśmy decyzję, żeby was w jakiś sposób uhonorować. Na pewno jesteśmy z was dumni, tak jak ze wszystkich sportowców pochodzących z naszego terenu, ze wszystkich znanych ludzi z naszego powiatu. Wy jesteście taką naszą ozdobą - mówił wręczający odznaczenia Jan Muzyka.

odznaczeni ratownicy z GOPR

Wśród wyróżnionych znaleźli się: Andrzej Piękoś, Paweł Dacyl, Piotr Szurek, Tadeusz Wójcik, Grzegorz Goleń i Jacek Dubiel.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.