Dzisiaj, 14 kwietnia, Klub Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na spotkanie z Mariolą Fik - bibliotekarką, edukatorką i trenerką Stowarzyszenia Cyfrowego Dialogu, która programuje, odkrywa i konstruuje z dziećmi i młodzieżą.
W dniu urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Z tej okazji w tym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie „Podwórkowe konstrukcje”. - „Na spotkaniu przekonamy się, że proce, łuki, strzały i wyrzutnie to były zabawki, których nie mogło zabraknąć na żadnym podwórku. Skonstruujemy własne proce i przetestujemy ich działanie. Przygotujcie potrzebne materiały: 4 drewniane patyczki, gumki recepturki, korek do wina lub folię aluminiową, klamerkę, taśmę klejącą i nożyczki” - zaprasza MBP w Jaśle.

Spotkanie odbędzie się on-line 14 kwietnia o godz. 16.00 na plaformie zooom.
Link do spotkania: https://zoom.us/j/91570904973?pwd=eVN5YjBSSnkyYmoxNFFtVHREVUhyUT09

Link będzie aktywny w dniu spotkania od godziny 15:50. Start spotkania o godzinie 16:00.

- „Proszę o wcześniejsze sprawdzenie, czy macie Państwo aktywne połączenie z Internetem oraz sprawne i właściwie ustawione kamerę, głośniki i mikrofon. W przypadku pierwszego logowania do aplikacji Zoom, po kliknięciu w link należy zainstalować ją na swoim komputerze, następnie kliknąć Join meeting→ Join with computer audio. Aby udostępniać innym uczestnikom spotkania swój obraz, należy mieć włączoną kamerę (ikonki mikrofonu i kamery znajdują się w lewym dolnym rogu)” - przypomina biblioteka.

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy, realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.