Na stadionie sportowym Orła Bieździedza odbył się już po raz drugi Piknik Rodzinny dla Lenki Matysik. Była moc atrakcji i świetna zabawa.
W dniu 11 czerwca w Bieździadce na stadionie sportowym Orła Bieździedza odbył się już po raz drugi Piknik Rodzinny dla Lenki Matysik. Organizatorem i pomysłodawcą był Daniel Dziok krewny rodziców Lenki. Piknik został zorganizowany przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kołaczycach.

Nadrzędnym celem imprezy była zbiórka pieniędzy, na leczenie Lenki oraz zbiórka zakrętek plastikowych, których ostatecznie zebrano kilkanaście worków. Zbiórka pieniężna prowadzona była pod patronatem fundacji Serca dla Maluszka.
Piknik składał się z trzech części: Memoriału imienia Mieczysława Ciastonia w piłce nożnej dziewcząt i chłopców, pokazu taktyki wojskowej przygotowanego przez Jednostkę Strzelecką 2094 Kołaczyce, oraz występu mażoretek "Migotek" z Kołaczyc, meczu piłki nożnej Matysik Team - OldBoys Orzeł Bieździedza.

piknik rodzinny w Bieździadce

Wszystkie punkty programu okazały się "strzałem w dziesiątkę", gdyż każdy z nich był skierowany do innej grupy odbiorców. Dzięki różnorodności atrakcji każdy uczestnik pikniku, niezależnie od wieku mógł znaleźć coś dla siebie.

Piknik kolejowy z okazji Dnia Dziecka
Dzieci bawiły się przednio korzystając z przejazdów na quadach, motorach, kucykiem. Nie zabrakło oczywiście, waty cukrowej, popcornu, malowania twarzy, zabawy z animatorami, darmowych dmuchanych zjeżdżalni. Wszyscy mogli podziwiać pokaz taktyki wojskowej, gdzie młodzi adepci sztuki wojskowej zaprezentowali swoje umiejętności. Widowisko dodatkowo ubogaciły wybuchy i odgłosy wystrzałów. Zorganizowany był także pokaz replik broni oraz strzelanie do celu

Dużym zainteresowaniem cieszył się występ mażoretek "Migotek". Kilkuminutowy, bardzo skrupulatnie przygotowany pokaz, został nagrodzony gromkimi brawami. Organizatorzy zadbali także o bogaty bufet, kiełbaskę z grilla oraz loterię fantową.

Ostatnim punktem pikniku był mecz towarzyski Matysik Team - OldBoys Orzeł Bieździedza. Sam mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych, zwrotów akcji i dramaturgii zakończonych 10 celnymi strzałami. Żadna drużyna nie szczędziła sił podzieliły się równo bramkami, mecz zakończył się wynikiem 5:5. W rozegranym konkursie rzutów karnych nieznacznie lepsza okazała się drużyna Orła zwyciężając 5:4.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.